Co nas wyróżnia

Pracujemy z naszymi klientami i jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują. Często są to place budowy, wykopy, rusztowania. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz dostęp do działów technicznych naszych dostawców. Udostępniamy naszą bazę sprawdzonych podwykonawców i wspieramy przy optymalizacji kosztów inwestycji.

Należymy do Grupy EBM, która zrzesza firmy projektowe, wykonawcze, instalacyjne, które obsłużą inwestycję od projektu po klucz, łącznie z meblami. Bo cenimi czas naszych klientów.

My nie tylko możemy dostarczyć materiały budowlane renomowanych producentów, ale przede wszystkim możemy zapewnić wsparcie techniczne i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji.

Działamy na terenie całego kraju i nie tylko (pracujemy też na terenie Niemiec, Belgii, Francji, Holandii i Skandynawii)

Wystarczy wpaść na kawę lub my możemy wpaść do Ciebie.

Zadzwoń - napisz.

Szukasz wykonawcy jakiegoś zakresu inwestycji? Może generalnego? Architekta? Specjalisty od finansowania? Kierownika czy inspektora nadzoru? A może wsparcia działu technicznego producenta czy po prostu pomocy technicznej lub doradztwa? Zadzwoń lub napisz: handlowy@kaizen.pl 

Postaramy się pomóc

grupa kaizen1

Własna Flota Transportowa

Dysponujemy własną flotą transportową. Pracujemy z naszymi klientami i jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują. Często są to place budowy, wykopy, rusztowania.
Zapewniamy wsparcie techniczne oraz dostęp do działów technicznych naszych dostawców.

Jesteś wykonawcą?

Posiadasz firmę świadczącą usługi remontowe i wykończeniowe?
U nas znajdziesz to czego potrzebujesz! Produkty wiodących marek!
Mamy dla ciebie atrakcyjne warunki długoterminowej współpracy!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji