Akcja promocyjna KAIZEN PRO

 

Odbieraj nagrody w programie dla profesjonalistów!

 

W sklepach budowlanych KAIZEN na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na relacje. Każdego dnia dbamy o to, by zapewnić najwyższej jakości obsługę oferując materiały budowlane wszystkich czołowych producentów.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami!

 

 

Dla naszych wiernych klientów przygotowaliśmy akcję promocyjną, w której do zdobycia jest kilkadziesiąt wyjątkowych nagród!

 

 Zasady są proste!

 

Rób zakupy, zbieraj punkty i zgarniaj nagrody!

 

Za każdy dokonany zakup otrzymasz punkty, które zamieniasz na nagrody. Bądź z nami na bieżąco i pytaj o produkty, za które otrzymasz ekstra punkty.

grafika www3

Jakie nagrody możesz otrzymać?

nagrody1b
 
Ekskluzywne wycieczki zagraniczne

 

Niesamowita wyprawa do egzotyki na początku 2025 roku lub wspaniały wypoczynek na najwyższym poziomie już w październiku 2024 roku. Zwiedzaj świat, wypoczywaj w hotelach o najwyższych standardach. Przeżyj z nami niesamowity wyjazd!

 

Podróże z ekipą KAIZEN zawsze są niezapominane!

 
Czas na busa

 

Niezależnie czy chcesz zadbać o swój prywatny samochód czy niezastąpionego busa mamy dla Was 5 voucherów na pakiety detailingu lub brandingu auta. Zadbamy o dobry wygląd Twojego pojazdu!

nagrody3b
nagrody2b
 
Jaga, Jaga!

 

Jako oficjalny partner Jagiellonii Białystok wspólnie kibicujemy Dumie Podlasia! Dołączcie do nas z karnetami na rundę jesienną ekstraklasy w sezonie 2024/2025 i przeżyjmy razem niesamowite emocje na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

 

Przygotowaliśmy Wam również pakiety marketingowe, dzięki którym pomożemy wypromować Wasze firmy – między innymi opracujemy profesjonalne logo, wykonamy dedykowany baner reklamowy oraz przeprowadzimy kampanię reklamową Waszych usług na Facebooku. Osoby często podróżujące autem docenią też wideorejestratory, dzięki którym już nic nie umknie Waszej uwadze.

 

Każdy uczestnik akcji otrzyma nagrodę gwarantowaną!

 

 

 

Jak dołączyć do akcji?

Wystarczy wysłać na adres email: kaizenpro@kaizen.pl wypełnione i podpisane zgłoszenie dostępne poniżej oraz w naszych sklepach budowlanych. W odpowiedzi otrzymasz swój indywidualny numer uczestnictwa w akcji. Raz w miesiącu na tej stronie zamieścimy aktualny ranking żebyś wiedział jaką otrzymasz nagrodę.

 

Akcja trwa od 02.04.2024 do 22.09.2024. Szczegóły dostępne są w sklepach stacjonarnych, u doradców oraz w regulaminie.