O nas

Krótka historia o naszej firmie

 

Początek naszej firmy sięga 2010 roku. Motywowani wielką pasją i chęcią dzielenia się wiedzą zdobytą przez lata funkcjonowania w branży budowlanej, postanowiliśmy stworzyć przyjazne miejsce dla wszystkich szukających pomocy w budowie i wykończeniu domu lub innej inwestycji.

 

Wiemy, że bez profesjonalnego wsparcia łatwo zagubić się w bezmiarze dostępnych produktów na rynku, dlatego zbudowaliśmy kompetentny zespół, gotowy do kompleksowej współpracy. Kierujemy się mottem: „Doskonalimy się, by lepiej Ci służyć”, dlatego stale wzbogacamy naszą wiedzę, rozwijamy umiejętności zawodowe i osobiste oraz jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

Ofertę dedykujemy zarówno większym, jak i mniejszym inwestorom, chcąc sprostać największym oczekiwaniom. Dlatego oprócz szerokiego zaplecza materiałowego oferujemy fachową pomoc współpracujących z nami sprawdzonych wykonawców oraz architektów. Na chwilę obecną dysponujemy dwoma punktami handlowymi, czterema magazynami, własną flotą transportową, gronem oddanych pracowników i grupą sprawdzonych dostawców.

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku pozwoliło nam dogłębnie poznać branżę budowlaną. Dokładnie wiemy jakie trudności wiążą się z budową od momentu jej rozpoczęcia po zamknięcie pod klucz i znamy sposoby, by je przezwyciężyć.

 

Ta ogromna wiedza pozwala nam zaoferować najlepsze produkty, w pełni profesjonalne doradztwo techniczne, a dzięki współpracy z ekspertami również wszechstronną pomoc na wielu polach działań. Możesz się do nas zwrócić na każdym etapie budowy!

Image 15

Nasze mocne strony

offer
Bogata oferta produktowa

 

Oferujemy szeroki wachlarz materiałów budowlanych i wykończeniowych, technologii oraz sprzętu budowlanego w konkurencyjnych cenach, a także doradztwo przedstawicieli producentów

Kompleksowe działanie

 

Zapewniamy obsługę inwestycji budowlanych od tworzenia projektu po pełną realizację prac, w tym pomoc przy sporządzaniu kosztorysów, czy koordynację zaopatrzenia materiałowego budowy

surface1
badge
Wysoki poziom kompetencji

 

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na wsparcie realizacji nawet najbardziej wymagających inwestycji, a indywidualne podejście do każdego Klienta pomaga stworzyć przyjazną atmosferę współpracy

Współpracujemy z