Dla architektów

Jeżeli jesteś architektem lub osobą, która podobnie jak my próbuje zmieniać świat na piękniejszy, zapraszamy Cię do współpracy!

 

Dzięki wieloletniej pracy na inwestycjach i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić fachowe doradztwo techniczne i wsparcie w procesie projektowym jak również w trakcie późniejszych realizacji. Wiemy jak ważny jest czas realizacji, więc przykładamy dużą wagę na szybkość i terminowość w działaniu.


Co jeszcze można zyskać będąc naszym partnerem?

Między innymi atrakcyjne rabaty, udziały w dedykowanych szkoleniach produktowych, możliwość publikacji artykułów eksperckich na naszym blogu, wspólne akcje i kampanie marketingowe, dostęp do bogatej bazy sprawdzonych firm wykonawczych również z branż okołobudowlanych i wiele wiele więcej. Jesteśmy też otwarci na nowe propozycje.

 

Po szczegóły zapraszamy

kaizen_architekci
Emil Siemienkiewicz

Specjalizacja -  chemia budowlana
tel. 533 093 523
email: emil.siemienkiewicz@kaizen.pl 

 

Karol Pogorzelski
Specjalizacja - materiały ogólnobudowlane

tel. 535640035

email: karol.pogorzelski@kaizen.pl

 
Maciej Śliwowski

Specjalizacja - systemy suchej zabudowy
tel. 667150878

email: maciej.sliwowski@kaizen.pl 

 
Andrei Safarau

Specjalizacja - systemy renowacji zabytków

tel.576997717

email: andrei.safarau@kaizen.pl

Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego projektu.

 

Wiemy jak istotny jest czas i pieniądz. Służymy pomocą na każdym z etapów powstawania projektu. 

Czy coś nas ogranicza? Otóż nie!
Działamy głównie w województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, lubelskim. Mamy również doświadczenie z klientami w województwie dolnośląkim, świętokrzyskim, łódzkim i pomorskim. Współpracujemy z klientami na terenie Niemiec, Holandii, Belgii, Ukrainy czy Finlandii. 

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem oraz udostępnimy bazę działów technicznych naszych sprawdzonych dostawców.

Cenimy Twój czas więc możesz liczyć na minimum formalności i kontakt zdalny(email lub telefon). Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres. 

 

Znajdź trochę czasu, zadzwoń i umów się na spotkanie. To najprostrzy sposób, by nas sprawdzić. Możesz być pewny, że dojedziemy w każde miejsce w Polsce i nie tylko, choć istnieje też możliwość kontaktu online. 
Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do możliwości klienta. 

Image 15

Zaufaj Nam

projekt ebm
bni
izba
logowki