Nasza hurtownia materiałów budowlanych sponsorem meczu piłkarskiego? Kto nie był – niech żałuje! Co to były za emocje i wspaniałe chwile!

 

 

Mieliśmy niesamowitą okazję być sponsorem meczu Jagiellonii Białystok przeciwko Pogoni Szczecin, który się odbył 26 kwietnia 2024 roku. Do wspólnego kibicowania zaprosiliśmy naszych Partnerów, Klientów i wszystkich Kibiców, którzy wybrali się na ten mecz! Atmosfera była świetna, a wspólne kibicowanie z naszymi Klientami i Partnerami to coś, co na długo zostanie w naszej pamięci.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla kibiców. Nasze stanowiska przy stadionie przyciągały tłumy – rozdawaliśmy gadżety kibica, robiliśmy zdjęcia na wyjątkowej ściance z zawodnikami Jagiellonii Białystok i organizowaliśmy konkursy. Wszyscy bawili się doskonale!

Przed i w trakcie meczu przygotowaliśmy wraz z firmą Caparol Polska specjalne stanowiska, gdzie kibice mogli odebrać niezwykłe gadżety. Największą atrakcją była jednak ścianka z zawodnikami Jagiellonii Białystok, przy której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Chętnych nie brakowało, a radość na twarzach kibiców mówiła sama za siebie!

Nie zabrakło również emocjonujących konkursu! Kibice mogli wziąć udział w zabawie, gdzie do wygrania były szaliki w barwach Jagiellonii i bilety na następne mecze. Zmagania były zacięte, a zwycięzcy mogli cieszyć się z wygranych nagród, które na pewno umilą im kolejne kibicowanie.

 

 

Zwieńczeniem akcji wspólnego kibicowania była możliwość wyprowadzenia zawodników na boisko w kolejnym meczu Jagiellonii Białystok przeciwko Koronie Kielce. Dzieci naszych Pracowników i Partnerów miały zaszczyt być eskortą dziecięcą, co było dla nich niezwykłym przeżyciem. Dzieci były pełne emocji i dumy, a dla wielu z nich była to pierwsza taka przygoda.

Od lat wspieramy lokalne inicjatywy i jesteśmy dumni, że możemy być sponsorem również Jagiellonii Białystok. Wierzymy, że sport łączy ludzi i buduje silne więzi w lokalnej społeczności. Nasza firma, chętnie angażuje się w takie projekty, aby wspierać rozwój sportu i aktywności fizycznej w naszym regionie.

Dziękujemy wszystkim za wspólne kibicowanie! Wasze wsparcie i entuzjazm były niesamowite. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i nagrań z tej niesamowitej akcji.

To dzięki Wam takie wydarzenia są wyjątkowe. Do zobaczenia na kolejnym meczu oraz w naszych sklepach budowlanych w Białymstoku i Bielsku Podlaskim!

 

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć TUTAJ