Wspaniale spędzony czas naszych pracowników sklepu budowlanego w Bielsku Podlaskim oraz przedstawicieli Caparol z naszymi Partnerami i Klientami w luźnej atmosferze

 

24 maja mieliśmy zaszczyt zaprosić naszych Klientów i Partnerów na wyjątkowe spotkanie przy grillu, które odbyło się przy naszym sklepie w Bielsku Podlaskim na ulicy Piłsudskiego 41A. Była to doskonała okazja, aby w luźnej atmosferze wymienić się doświadczeniami i poznać bliżej naszą ofertę.

 

Specjaliści z Caparol Polska - Naszymi Gośćmi

Na nasze zaproszenie odpowiedzieli również specjaliści z Caparol Polska. Chętnie dzielili się swoją wiedzą na temat produktów, nowinkami branżowymi oraz sprawdzonymi metodami, które z pewnością ułatwią pracę wykonawcom. Nie zabrakło również praktycznych pokazów, które wzbudziły duże zainteresowanie.

 

Poczęstunek z Grilla i Nie Tylko!

Spotkaniu towarzyszył pyszny poczęstunek z grilla, który sprzyjał integracji i rozmowom. Dzięki luźnej atmosferze, każdy mógł poczuć się swobodnie i czerpać pełnymi garściami z wiedzy naszych specjalistów oraz gości z Caparol Polska.

 

Dziękujemy za Liczne Przybycie!

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony czas. To dzięki Wam nasze spotkania są tak owocne i pełne energii. Jesteśmy wdzięczni za każde pytanie i zaangażowanie, które sprawiają, że nasza współpraca staje się jeszcze bardziej efektywna.

 

Kolejne Spotkania Już Wkrótce!

Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań, które już wkrótce! Bądźcie na bieżąco z naszym blogiem oraz profilami społecznościowymi, aby nie przegapić żadnego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania z KAIZEN - miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością!

 

Zawsze do Waszej Dyspozycji

Jesteśmy tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie fachowej porady, czy najnowszych produktów z naszej hurtowni, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszego sklepu w Bielsku Podlaskim.

 

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu z KAIZEN!