Rodzinny Piknik Wykonawców Kaizen – Niezapomniane Spotkanie na Plaży w Korycinie!

 

Kaizen to nie tylko hurtownia materiałów budowlanych. To nie tylko miejsce, gdzie zaopatrują się wykonawcy i sklepy budowlane w najlepsze materiały budowlane. To przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy mają doskonałe relacje z naszymi Partnerami zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Nasze relacje budujemy codziennie, nie tylko w pracy, ale również często spotykając się całymi rodzinami, aby wspólnie spędzać czas i wzmacniać nasze więzi. 

 

Zapraszamy na Rodzinny Piknik Wykonawców Kaizen!

Z ogromną radością zapraszamy naszych Partnerów Biznesowych wraz z najbliższymi na wyjątkowe wydarzenie – Rodzinny Piknik Wykonawców Kaizen! To będzie dzień pełen radości, zabawy i wspaniałych wspomnień w malowniczej scenerii zalewu w Korycinie. 

📅 **Data:** 29 czerwca  
📍 **Miejsce:** Plaża zalewu w Korycinie

 

Chcecie zrobić z nami coś szalonego?

 

Piknik poprzedzać będzie turniej piłki nożnej... odbywającej się na błotnych boiskach!
Dołączcie do drużyny KAIZEN w BŁOTNEJ LIDZE MISTRZÓW! Zespół składający się z Pracowników i Przyjaciół naszej firmy weźmie udział w rozgrywkach organizowanych przez Swampions Soccer League. Rewelacyjna zabawa gwarantowana!

Oczywiście zapraszamy wszystkich do kibicowania!

 

Plan Dnia:

Liga Mistrzów w Piłce Błotnej
Już od godziny 9:00 zapraszamy na emocjonujące rozgrywki Ligi Mistrzów w piłce błotnej! Nasz zespół, składający się z pracowników i Przyjaciół Kaizen, weźmie udział w tych niezwykłych zawodach. To doskonała okazja, aby wspólnie kibicować i cieszyć się sportową rywalizacją w nietypowych warunkach.

Rodzinny Piknik
Od godziny 17:00 zapraszamy na piknik, gdzie czekać będzie wiele atrakcji dla całej rodziny. Przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci oraz pyszne jedzenie i mnóstwo okazji do integracji i spędzenia miłego czasu na świeżym powietrzu dla dorosłych.

 

Szczegółowe Informacje


Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące pikniku dostępne są u naszych doradców. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby spędzić niezapomniany dzień w gronie naszych Partnerów i ich rodzin.

Do zobaczenia na Pikniku!
W Kaizen wierzymy, że budowanie trwałych relacji z naszymi Partnerami to klucz do wspólnego sukcesu. Czekamy na Was z niecierpliwością i jesteśmy przekonani, że Rodzinny Piknik Wykonawców Kaizen będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich.

 

Partnerem tego wydarzenia będzie ATLAS - największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce

 

**Do zobaczenia na plaży w Korycinie!**