Nowy sklep budowlany w Bielsku Podlaskim!

Działając zgodnie z naszym motto "Doskonalimy się by lepiej Wam służyć" realizujemy nasze założenia rozwoju firmy. Kolejnym, ważnym dla nas etapem było otwarcie nowego sklepu budowlanego w Bielsku Podlaskim. Z początkiem października 2023 roku otworzyliśmy nowy punkt na handlowej mapie składów budowlanych.

Przy ulicy Piłsudkiego 41A w Bielsku Podlaskim powstał nowoczesny punkt handlowy, w którym znajdziecie szeroki wybór wszystkich materiałów budowlanych i wykończeniowych potrzebnych do budowy i wykończenia miekszania oraz domu, jak również każdego rodzaju prac domowych majsterkowiczów.

W nowych, wygodnych przestrzeniach sklepu budowlanego jak zawsze możecie liczyć na fachową pomoc naszej wykwalifikowanej kadry, konkurencyjne ceny oraz niezmiennie gwarantowaną dostawę materiałów budowlanych wprost na plac budowy.

Obecnie sklep połączony jest z przestrzenią magazynową, na której od ręki można odebrać zamówione materiały budowlane.Nie można zapomnieć o dostępnych w naszym sklepie budowlanym w Bielsku Podlaskim mieszalnikach farb i tynków, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować każdy potrzebny kolor.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego składu budowlanego w Bielsku Podlaskim przy ulicy Piłsudskiego 41A.