Nowość w hurtowniach budowlanych Kaizen. Linia pustaków ceramicznych THERMOPOR to gwarancja jakości w rozsądnej cenie. 

 

Z tym produktem zbudujesz solidne fundamenty dla Twojej przyszłości!

 

Budujesz dom? Planujesz nową inwestycję? Dynamika rynku budowlanego jest ogromna. Firmy wciąż poszukują innowacyjnych, a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Jako specjaliści od materiałów budowlanych staramy się zapewnić naszym klientom produkty, które łączą te dwie cechy. Za taki uważamy pustaki od renomowanego producenta - Leier. Marka kreuje przyszłość budownictwa, stawiając na funkcjonalność i ekologię.

Gwarancją zadowolenia jest budowanie domu z naturalnych surowców. To sprawia, że budynek nie szkodzi środowisku, a w środku mamy zdrowy mikroklimat. Co do tego mają pustaki? Bardzo wiele! To właśnie pustak jest podstawowym budulcem.

W porównaniu z innymi produktami dostępnymi na europejskich rynkach, pustaki Leier wyróżniają się ze względu na swoje wyjątkowe właściwości termoizolacyjne, zdolność tłumienia dźwięków oraz efektywność w odprowadzaniu pary wodnej. To kluczowe elementy wpływające na codzienny komfort życia. Pustaki produkowane są z naturalnego surowca - gliny. Po wypaleniu stają się bardzo odporne na oddziaływanie czynników fizycznych i chemicznych. Stabilne przegrody zbudowane z pustaków ceramicznych są w dodatku ogniotrwałe.

W laboratoriach materiałów budowlanych firmy Laier regularnie badana jest zgodność wszystkich parametrów technicznych, szczególnie tych dotyczących wytrzymałości. To praktyka, która podkreśla zobowiązanie marki do zapewnienia klientom produktów najwyższej jakości. Pustaki spełniają wszelkie normy i standardy bezpieczeństwa.

Bogata paleta produktów ceramicznych stwarza możliwość wyboru idealnych rozwiązań, niezbędnych do zrealizowania marzeń o solidnym i estetycznym domu.

Do wybory mamy aż osiem rodzajów pustaka, m. in. do wznoszenia ścian zewnętrznych osłonowych, wewnętrznych działowych, nośnych, samonośnych czy wypełniających w budownictwie mieszkaniowym. W ofercie są również specjalne pustaki,  przeznaczone do wznoszenia murów o podwyższonych parametrach akustycznych. To produkt szczególnie doceniany przez deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe.

Zaufaliśmy producentowi materiałów budowlanych z tradycją, działającego na rynku od 1965 roku, która posiada swój zakład produkcyjny w Polsce. W 2023 otrzymała tytuł Budowlanej Marki Roku 2023.

 

Po szczegółowe informacje dotyczące materiałów budowlanych zapraszamy do naszych doradców w sklepach budowlanych w Białymstoku i Bielsku Podlaskim.