Metamorfoza kuchni lub łazienki – pomysł na szybki remont

Remont wcale nie musi być kosztownym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Malowanie glazury to najlepszy sposób na metamorfozę kuchni, łazienki lub balkonu w kilka dni. W takich przypadkach farbą, która doskonale sprawdzi się w szybkiej renowacji jest Tikkurila Luja Ceramic Tiles.  Możemy wybrać odpowiedni kolor z palety barw wzorników do wnętrz Tikkurila. Na miejscu w salonie sprzedaży Kaizen można wymieszać wybrany kolor od ręki. Dzięki temu mamy pewność, że uda nam się dobrać kolor farby, który będzie idealnie pasował do stylu oraz wnętrza pomieszczenia.   

Tikkurila Luja Ceramic Tiles to produkt 2 w 1, to półmatowa farba do płytek ceramicznych, podkład i farba nawierzchniowa w jednym. Farba zapewnia świetną przyczepność do kafelków, równomiernie rozprowadza się na powierzchni podczas nakładania wałkiem lub pędzlem. 

Przed rozpoczęciem prac, należy przygotować wszystkie potrzebne materiały. Powierzchnię przed malowaniem należy dokładnie oczyścić, odtłuścić i zabezpieczyć taśmą. Wszystko co będzie potrzebne można zakupić na miejscu w salonie sprzedaży Kaizen. 

Po przygotowaniu powierzchni możemy przystąpić do nakładania pierwszej warstwy. Producent poleca nakładanie kolejnej warstwy po 16 godzinach. Powierzchnia jest gotowa do użycia po 2 dniach od pomalowania. Jak zapewnia producent, pełne utwardzenie i całkowitą trwałość produkt osiąga po 28 dniach. Do tego czasu powierzchnie muszą być traktowane z ostrożnością.  

WYDAJNOŚĆ - 10-12 m²/l
METODY APLIKACJI - pędzel, wałek filcowy
OPAKOWANIA 
baza A: 0.9 l, 2.7 l
baza C: 0.9 l, 2.7 l

 

/uploads/2022/06/kaizen_metamorfoza (2)-220611110929.png