Dołącz do drużyny i wspólnie kibicujmy Jagiellonii Białystok w emocjonującym meczu przeciwko Pogoni Szczecin! 

 

Razem wspierajmy Jageillonię Białystok, która pierwszy raz w swojej historii może sięgnąć po tytuł mistrza Polski. Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie dla naszych zawodników, którzy z determinacją walczą na boisku o historyczny sukces!

Hurtownie budowlane KAIZEN od lat wspierają loklany sporti i są partnerem Jagiellonii Białystok i już 26 kwietnia będą sponsorem meczu przeciwko Pogoni Szczecin.

W naszej firmie największy nacisk stawiamy na budowanie trwałych relacji ze swoimi partnerami i klientami. Dołączając do drużyny KAIZEN i CAPAROL, nie tylko wspierasz lokalną społeczność sportową, ale również dołączasz do grupy, która dba o relacje z klientami poprzez profesjonalną obsługę i ich pełną satysfakcję.

Razem tworzymy wyjątkową społeczność, gdzie pasja do piłki nożnej łączy się z zaangażowaniem w budowanie trwałych relacji biznesowych.

W sklepach budowlanych KAIZEN w Białymstoku i Bielsku Podlaskim, oprócz bogatej oferty materiałów budowlanych renomowanych producentów, zapewniamy także profesjonalną pomoc naszych specjalistów. Dzięki naszej własnej flocie transportowej, wszystkie towary są dostarczane bezpośrednio na place budowy zlokalizowane w całej Polsce. Dążymy do zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi oraz szybkiego i sprawnego dostarczania potrzebnych materiałów, aby ułatwić realizację ich projektów budowlanych.

W najbliższym meczu na Stadionie Miejskim w Białymstoku Jagiellonia Białystok podejmie Pogoń Szczecin, która również walczy o najwyższe cele w Ekstraklasie. Mecz dwóch czołowych drużyn, których nikomu nie trzeba przedstawiać. 

Wraz z jednym z największych producentów systemów ociepleń i farb firmą Caparol Polska przygotowaliśmy nie lada wydarzenie, aby w pełni poczuć wspaniałą atmosferę i być w centrum niezwykłych emocji.

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

 

Dla wszystkich, którzy wybierają się na mecz przygotowaliśmy KONKURS, w którym do wygrania są bilety na mecz oraz szaliki w barwach klubu!

Przyjdź na stadion, wesprzyj naszą drużynę i miej szansę na wygranie fantastycznych nagród od KAIZEN i CAPAROL!

Mamy przygotowane 5 zestawów nagród, w każdym znajdziesz 2 wejściówki na kolejny mecz oraz 2 szaliki kibica 

 

Co należy zrobić, aby otrzymać nagrody?

  1. Przyjdź na mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 26 kwietnia i odnajdź nasze stanowisko przed stadionem.
  2. Zrób sobie selfie i oznacz nas w swoim poście na Facebooku, używając tagów @kaizen.elefanto i @CaparolPolska.

 

Wygra 5 postów, które do godziny 12:00 następnego dnia zdobędzie najwięcej reakcji.

 

Zapoznaj się dokładnie z regulaminem konkursu dostępnym poniżej.

 

Dołącz do naszej społeczności kibiców i wspólnie wspierajmy Jagiellonię Białystok!

 

REGULAMIN