Atlas GTA Super Biała Gładź Polimerowa

ATLAS GTA to nowy produkt, służący do:

– spoinowania płyt gipsowo – kartonowych przy użyciu taśmy,

– wykonywania gładzi wewnątrz budynków na powierzchniach ścian oraz sufitów,

– całopowierzchniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych.

Główne właściwości

Produkcja masy ATLAS GTA  opiera się na bazie spoiw żywicznych, wypełniaczy mineralnych oraz dodatków modyfikujących.

Wytrzymała i elastyczna – elastyczne wiązania polimerowe zapewniają wysoką przyczepność i odporność na pękanie szpachlowanych powierzchni.

Masa jest idealnie biała oraz optymalnie gładka – wyselekcjonowane śnieżnobiałe wypełniacze mineralne umożliwiają uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni bez poprawek.

Optymalna konsystencja do nakładania i profilowania  pozwala na łatwą aplikację zarówno pacą, wałkiem czy też agregatem. Gładka powierzchnia już od pierwszego zaciągnięcia pacą!

Szybka aplikacja wałkiem – dzięki swojej konsystencji pozwala na komfortową aplikację wałkiem w krótkim czasie. Gładź równomiernie się rozprowadza i nie chlapie.

Bezpieczna aplikacja „mokre na mokre” – minimalne ryzyko powstawania pęcherzy, skrócenie czasu realizacji.

Wszystkie poziomy szpachlowania gipsowego: PSG1(Q1), PSG2(Q2), PSG3(Q3), PSG4(Q4). Do spoinowania płyt g-k z użyciem taśm zbrojących i całopowierzchniowego szpachlowania.

Obróbka „na mokro” – wygładzanie na mokro umożliwia uzyskanie gładkiej powierzchni bez pylenia, pozwala na szybkie i czyste realizowanie prac remontowych.

Do szlifowania ręcznego i mechanicznego – uzyskiwana twardość pozwala na łatwą obróbkę powierzchni, zarówno ręcznie i mechanicznie.

Główne parametry

    grubość warstwy: max 3 mm

    przyczepność ≥ 0,3 N/mm2

    czas wysychania: ok. 6 h